Rejestracja   Zaloguj się

Polecane

Bestseller

box

PIERWSZE MANGI OD WYDAWNICTWA OKAMI!!!

Pierwszą nowością, jaką dla Was dzisiaj przygotowaliśmy, jest nietypowa manga dziejąca się w czasach II Wojny światowej - Kutsuzure Sensen! Jest to tytuł może i mało znany, ale z pewnością godny polecenia, głównie z racji na zręczne połączenie akcji i humoru oraz liczne nawiązania do mitologii słowiańskiej. Premiera naszego wydania "2w1" planowana jest na maj 2018.

Informacje o mandze:

Tytuł japoński: Kutsuzure Sensen
Roboczy tytuł polski: Boso na front
Autor: Rasenjin Hayami


Krótki opis fabuły: Trwa II Wojna Światowa, niemieckie wojska wdzierają się coraz głębiej na terytorium Związku Radzieckiego. Jedną z desperackich prób zatrzymania naporu Wermachtu jest wysłanie Nadii, młodej pani oficer, z misją powołania do wojska samej... Baby Jagi?! Ta jednak nie pali się do wyruszania na wojnę, więc zamiast niej na front rusza jej młoda uczennica - wiedźma Wasieńka. Jak pewnie łatwo się domyślić, nasz nietypowy duet bohaterek czeka naprawdę wiele przygód. W ich trakcie pomogą pewnym zombie znaleźć nowy cel w życiu; przekonają się, że wiedźmy walczą po obu stronach konfliktu oraz staną do walki ze... Śmiercią?

Po pierwszym ogłoszeniu (Kutsuzure Sensen) przyszła pora na kolejne! Jest to tytuł, który na pewno wielu z Was mile wspomina (choć może pod delikatnie innym tytułem  ) - Chrono Crusade! Ta pełna akcji, dramatu i elementów komediowych historia o walce dwójki głównych bohaterów, siostry Rosette i jej tajemniczego pomocnika Chrono, z demonami na pewno powinna przypaść do gustu wielu z Was. 

Jeszcze słowo wyjaśnienia odnośnie grafik z okładek: manga w Japonii została przejęta przez inne wydawnictwo, co skutkowało zmianą wyglądu loga oraz grafik na okładkach. Najpewniej będziemy korzystać z tych pochodzących z drugiego wydania, ale potwierdzimy to lub nie gdy już ustalimy szczegóły ze stroną japońską.

Informacje o mandze:

Tytuł japoński: Chrono Crusade
Autor: Daisuke Moriyama
O nas
Płatności i dostawa