Rejestracja   Zaloguj się

Polecane


Bestseller

Koszt kuriera:

Jest stały i wynosi 18,00 zł. Przy zamówieniach o wartości od 120,00 zł przesyłka jest darmowa. Przy wybraniu formy płatności "Pobranie" doliczamy dodatkowe 4 zł do wysyłki. Maksymalna waga paczki to 30 kg. Przesyłka po wysłaniu idzie do klienta do 1 dnia roboczego od dnia wydania przesyłki kurierowi. 


Koszt paczkomatu Inpost:

Jest stały i wynosi 12,50 zł. Podobnie jak w przypadku przesyłki kurierem do paczek wysyłanych pobraniem doliczamy dodatkową opłatę w wysokości 4 zł Maksymalna waga paczki to 25 kg. Przesyłka po wysłaniu idzie do wcześniej określonego punktu odbioru do 1 dnia roboczego od dnia wydania przesyłki kurierowi. 

Koszt listu poleconego ekonomicznego:

Jest zmienny i wynosi od 6,50 zł do 11,50 zł. Przesyłka ta jest wysyłana tylko za przedpłatą i nie ma dodatkowych kosztów. Maksymalna waga przesyłki to 2 kg. Przesyłka po wysłaniu idzie do klienta do 3 dni roboczych od dnia wydania przesyłki kurierowi. 

Koszt listu poleconego priorytetowego: 

Jest zmienny i wynosi od 8,50 zł do 13,50 zł. Przesyłka ta jest wysyłana tylko za przedpłatą i nie ma dodatkowych kosztów. Maksymalna waga przesyłki to 2 kg. Przesyłka po wysłaniu idzie do klienta do 1 dni roboczych od dnia wydania przesyłki kurierowi. 

Koszt Pocztex'u:

Jest stały i zależny od czasu realizacji. Pocztex 24 kosztuje 17,00 zł a Pocztex 48 kosztuje 15,00 zł. Do paczek wysyłanych pobraniem jest naliczane dodatkowe 4 zł opłaty. Maksymalna waga paczek przy obu formach wysyłki to 20 kg. Przesyłka Pocztex 24 po wysłaniu idzie 1 dzień roboczy a przesyłka Pocztex 48 idzie 2 dni robocze.

Czas dostawy:

Komiksy sprowadzane z terenów Polski są sprowadzane do 5 dni roboczych Po ściągnięciu towaru sklep ma dwa dni robocze na spakowanie i wysłanie przesyłki do klienta.

O nas
Płatności i dostawa